Kesinlikle vardır. İyi ve temiz şekilde kodlaması yapılan bir web sitesine arama motorları daha çok değer verdiği için sıralamalarda daha önde yer almakta. Ancak çoğu kullanıcı bunun hiç farkında değil. Web sitesinin kim tarafından nasıl bir şekilde kodlandığına dikkat edilmiyor sadece web sitesinin fiyatına ve arayüzüne dikkat ediyorlar. Tabiki bunlarda çok önemlidir ancak arama motorları sizin web sitesine ne kadar verdiğinizden çok kullanıcı dostumu, kodlaması nasıl, içerikler ne durumda bunlarla ilgilenir. Arama motorları sitenize ödediğiniz fiyattan çok kodlara ve içeriğe baktığı için sitenizi Seo'ya uygun şekilde kodlatmanız gerekir.

Size web sitenizin yanında birde %100 bizim geliştirdiğimiz kullanıcı dostu profesyonel bir içerik yönetim sistemi (CMS) ile web sitenizi dinamik bir şekilde kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Aldığınız web sitesi paketine göre size siteniz uzantılı mail adresleri açılacaktır.

Bu soru aklınıza geldiyse şu aşamaları geçirdiyseniz doğru yoldasınız geçirmediyseniz yanlış yoldasınız demektir! Web sitesi yaptırırken profesyonel bir hizmet arıyorsanız standart bir fiyat olmayacağını göreceksiniz yada firmalardan fiyat istediğinizde size söyleyeceklerdir. Standart bir web sitesi istediğinizi söylerseniz fiyat verebilirler aksi halde size nasıl bir web site olacağına dair dinlemek isterler. Kendinize ilk nasıl bir web sitesi ve niçin bir web sitesine ihtiyaç duyduğunuzu sorun? Projenizi belirledikten sonra son sorununuz fiyat olmalı çünkü fiyat firmanın kalitesi, yapacağı yazılımın kalitesi ve size sunacağı hizmete göre çok değişir!

En önemli farkımız biz işimizi seviyoruz ve web sitenizi dizayn etmiyoruz başarınızı dizayn ediyoruz.
%100 kendi geliştirdiğimiz yönetim panelleri ile direk bizimle muhattap olacaksınız, sizi başka bir yere yönlendirmeyecez.
Arama motoru web site tasarlıyoruz, iş yerinizin ara motorlarında bulunabilirliğinizi artırıyoruz.
Kullanıcı dostu web siteler yapıyoruz kullanıcıların ürüne yada hizmete kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.
Sitenizi dizayn ederken ilk olarak fiyatı değil size nasıl bir kaliteli web sitesi yapacağımızı düşünüyoruz.